KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327253
*
nr 1332 7253
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Osignerad, Parismotiv. Olja på duk, 21x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 juni 2020
kl 18:20:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/6 17:11:28
1
100 kr
6/6 17:54:52
2
Vinnande bud
7/6 17:27:20
3
500 kr
7/6 17:27:20
2
(budbetjänt)
8/6 17:16:50
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: frankrike fransk franskt motiv från paris olja olja på duk oljemålning oljemålningar parismotiv
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1332 7253
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Osignerad, Parismotiv. Olja på duk, 21x26 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/6 17:11:28 | 1 | 100 kr |
6/6 17:54:52 | 2 | Vinnande bud |
7/6 17:27:20 | 3 | 500 kr |
7/6 17:27:20 | 2 | (budbetjänt) |
8/6 17:16:50 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: frankrike fransk franskt motiv från paris olja olja på duk oljemålning oljemålningar parismotiv
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37